Zaszczep się wiedzą, ale od lekarzy, a nie Robotów Biologicznych. Kłamać, Kłamać Kłamać, coś tam w społeczeństwie zostanie! 52S-172

Motto:
„A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.”-Ziuk

Kto jak kto, ale ten agent co najmniej kilku wywiadów z okresu sprzed I Wojny Światowej, wiedział co mówi. Miał w tym olbrzymie doświadczenie. Nieuk, który nie skończył żadnej wyższej uczelni, udawał cały czas cwaniaka, chroniony przez oficerów prowadzących. Specjalnie stworzył Wojskowe Biuro Historyczne, które na całego fałszowało historię Polski. Tak przynajmniej twierdził kapelan Belwederu. Zresztą, do dnia dzisiejszego to Biuro nie zajmuje się wyjaśnianiem istotnych spraw, tylko opowiadaniem banialuk. Przykładowo wiadomo,że Ginet -Solman – Piłsudski otrzymał od City 800 000 ówczesnych funtów na dokonanie rebelii, zwanej przewrotem majowym. W przeliczeniu na złotówki to było jakieś 6 – 8 milionów złotych. Do dnia dzisiejszego nie ujawniono, jacy to generałowie dostali w łapę te pieniądze.
Czy to byli ci sami zdrajcy, którzy uciekli już pierwszego czy drugiego września 1939 roku z pola bitwy, zostawiając swoich żołnierzy na pastwę losu?
Dlaczego wojsko, nadal po prawie 100 latach chroni zdrajców i renegatów?
Dlaczego wojsko, opłacane przecież przez podatnika, czyli NARÓD, chroni agentów obcych wywiadów?
Czy potomkowie tych zdrajców nadal zasiadają w grupie trzymającej władzę i pracują dla City?
Sam musisz się zastanowić Szanowny Czytelniku!

Ostatnio, po przyjeździe tzw. ekspertów amerykańskich zaproszonych do Polski przez ministra Zdrowia p. Radziwiłła, wystąpiła prawdziwa epidemia blogów pseudomedycznych, opłacanych przez grupę trzymającą władzę.
http://www.rynekzdrowia.pl/…/Ekspert-odwolanie-ministra-Rad…
https://www.newsweek.pl/…/zlecenie-dla-szwagra-mini…/nkrwyjv
https://forsal.pl/…/1096621,konstanty-radziwill-odwolany-ze…
https://www.tygodnikprzeglad.pl/co-amerykanie-robia-polsce/

A to jakaś matka pediatra konfabuluje na temat dobrodziejstw przemysłu szczepionkarskiego, w taki sposób, jak gdyby przeszła przez studia medyczne, w ogóle nie zdając egzaminów z toksykologii czy farmakologii.
Za to fotografuje się z Głównym Inspektorem Sanitarnym, dr PINKOSIEM, CZYLI TYM GŁÓWNYM SPECJALISTĄ OD HANDLU SZCZEPIONKAMI.
http://mamapediatra.pl/2019/05/06/skora-dziecka-slonce/
https://www.mp.pl/…/208332,myslac-o-szczepieniach-nie-myslm…
https://www.mp.pl/…/200510,jak-zjesc-te-zabe-czyli-o-przeko…

Już takie powiązanie wskazuje na źródło inspiracji. Sam musisz się zastanowić Dobry Człeku czy to inspiracja tylko merytoryczna? Przecież utrzymywanie strony kosztuje, a zajmując się stroną, nie mamy czasu na pracę zawodową.
Ostatnio podrzucono mi adres strony pt:” Zaszczep się wiedzą.pl.”
reklamującą komiks pt. „Przygody niedźwiadka Szczepana”. Trzeba przyznać, że adresowane jest to na tak niskim poziomie, że wstyd przynosi nie tylko autorom tego bohomazu, ale nauczycielom, którzy im dyplomy dawali.
CZEGÓŻ tam nie znajdujemy?
Szkoda czasu na opisywanie strony, ustosunkuję się tylko do jednego artykułu pt.” HPV Dlaczego Warto się szczepić”.
Autor tych wypocin, niepodpisujący się z imienia i nazwiska, co jest bardzo częste u trolli, lansuje tezę, że szczepionka HPV to dobrodziejstwo dla społeczeństwa polskiego. To okradane masowo społeczeństwo powinno być wdzięczne Koncernom, że w ogóle chcą te szczepionki sprzedawać w Polsce.
Liczba bredni zwarta w artykule jest zastraszająca.
Przykładowo, PT Autorek twierdzi, że szczepionka zapobiega rakowi szyjki macicy, rakowi, pochwy, rakowi sromu, rakowi odbytnicy nowotworom głowy i szyi.
Takiego bełkotu naprawdę trudno się spodziewać od kogoś przy zdrowych zmysłach i posiadaniu odrobiny wiedzy medycznej.
Tylko data wprowadzenia tej szczepionki na rynek medyczny jest prawdziwa . Szczepionkę rzeczywiście wprowadzono w 2006 roku.
Reszta to bełkot.
Nigdy nie przeprowadzono badań czy szczepionka ma jakikolwiek wpływ na powstawanie jakiegokolwiek raka.
Nigdy nie przeprowadzono badań czy szczepionka ma wpływ na powstawanie raka narządów rozrodczych u kobiet.
Potwierdziła tę informację, główny koordynator tych badań, dr Harpper, już 10 lat temu, w 2009 roku. Nasz domorosły specjalista nie zdążył sobie tego przyswoić w ciągu 10 lat!!!
Brak jakichkolwiek badań wynika z prostego faktu. Rak powstaje po około 30 – 40 latach, od przewlekłego zakażenia wirusem. Wiadomo każdemu jako tako przygotowanemu medykowi, że wirus ten zanika samoistnie u 97 % zakażonych w okresie od 5- do 9 miesięcy. Tylko u około 1% zakażonych utrzymuje się około 2 lat. Czyli, na 100 osób zakażonych, tylko u jednej osoby może przejść w stan przewlekły. Ale rak powstanie u 1% takich chorych, to jest u około 1 osoby na 10 000.
Policzmy, rak narządów rodnych u kobiet jest bardzo łatwo wyleczalny, co udowodniło postępowanie krajów skandynawskich, gdzie wyeliminowano raka szyjki macicy tylko i wyłącznie za pomocą badań cytologicznych.
Szczepienie przeciwko HPV nie zwalnia od wykonywania cytologii, ale wręcz przeciwnie, zmusza do jej częstszego przeprowadzania.
Aby zapobiec jednemu przypadkowi raka uleczalnego, trzeba zaszczepić 10 000 dziewczynek. Licząc po 1 500 złotych za szczepionkę MINISTERSTWO CHCE WYPROWADZIĆ Z KRAJU, POLICZMY:
1500 X 10 000 =15000 000 ZŁOTYCH.
Pieniądze te zostaną przekazane do firm City.
Rząd warszawski ustami swoich przedstawicieli stara się wprowadzić przymus szczepień przeciwko HPV wszystkich dzieci, czyli ok. 300 000.
Policzmy:
Jeżeli za zaszczepienie 10 000 dzieci mamy wyciągnąć z kasy społecznego ubezpieczenia kwotę równą iloczynowi ceny szczepionki, pomnożonej przez liczbę fiolek, to za całość musimy być okradzeni, jako społeczeństwo o około 30 razy bardziej,
czyli kwota ta wyniesie:
450 000 000 złotych.
Widzisz więc Dobry Człeku, o ile wydłużą sie kolejki do lekarzy i o ile rząd warszawski, jak twierdzi G. Braun, będzie musiał podwyższyć podatki.
Przechodząc do meritum.

Dlaczego nie powinno się szczepić przeciwko HPV!!!?

W samej Ameryce, gdzie rozpoczęto ten dziwny proceder szczepień przeciwko HPV, zanotowano po szczepieniach 450 zgonów i ponad 61 tysięcy poważnych powikłań [VAERS]

Najnowsze badania z całego świata donoszą o epidemii zespołu policyklicznych jajników, bezpłodności i poronień u młodych kobiet, szczepionych tą szczepionką.

W testach bezpieczeństwa podano, że szczepionka zawiera niesprawdzone, wysokie dawki aluminium znanej neurotoksyny, mogącej powodować niepełnosprawność i śmierć.

Obecnie, producent szczepionki stoi w obliczu pozwów o przestępstwo zatwierdzenia szczepionki, która nigdy nie powinna uzyskać aprobaty bezpieczeństwa.
Jest to krok w kierunku sprawiedliwości dla głęboko skorumpowanego i zepsutego systemu opieki zdrowia.

Kilka faktów z Polski.
Jak już pisałem,prof. Harrper , twórca tej szczepionki, twierdziła jednoznacznie, że nigdy nie oceniała wpływu szczepionki na rozwój raka. Jest to samodzielny wymysł polskiej grupy ekspertów, oczywiście, bez żadnych badań medycznych. W każdym bądź razie, ani w internecie, ani w katalogu prac naukowych „scholar”, nie możemy znaleźć żadnego z wymienionych poniżej nazwisk, aby kiedykolwiek w życiu zajmowali się badaniem szczepionki przeciwko HPV.
Hum.Vacc 2009.0ct.3
W Polsce dopuściła ten preparat Agencja AOTO, którą rekomendował Siligard [ w USA -Gardasil]. Zespół składał się z PP.; Grzegorza Błażewicza, Agaty Maciejczyk, Michała Myśliwca, Rafala Suwińskiego, Zbigniewa Szwarskiego, Janusza Szyndlera i Marka Wrońskiego, mających rzekomo stać na straży bezpieczeństwa leków i procedur medycznych!

Natomiast obecnie udowodniono, że szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy [Gardasil, Siligard, Cervaric] wywołują nie tylko takie objawy jak: zaburzenia snu, bóle stawów, zaburzenia poznawcze i zaburzenia z zakresu psychiatrii, ale stwierdzono także zespoły niewydolności jajników nie reagujące na leczenie. Czyli typowa kastracja.
Inna praca podaje, że brak dowodów na skuteczność i czasookres działania szczepionki.
Kolejna praca kwestionuje bezpieczeństwo tej szczepionki: „Szczepionka przeciwko brodawczakowi, a toczeń rumieniowaty”. Wniosek z pracy: Konieczne są dalsze badania, w celu oceny bezpieczeństwa immunizacji szczepionki HPV u pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, reumatycznymi i u osób z ryzykiem wystąpienia tych chorób. Należy także zbadać potencjalne korzyści stosowania tej szczepionki.
Czyli, dopuszczono do sprzedaży produkt nieprzebadany.!

Próby sprawdzenia w poszczególnych samorządach jakimi materiałami posługiwali się radni, przeznaczając wcale niemałe kwoty na zakup zbędnych czy wręcz szkodliwych szczepionek, spełzły na niczym. Nigdzie nie mogłem uzyskać telefonicznej odpowiedzi.
Podam więc poniżej skład szczepionki:
stara szczepionka składnik nowa szczepionka Gardasil 9
225 mcg aluminium-Aahs 500mcg
0.78mcg L-histydyna 0.78mcg
50mcg polisorbat 80 50 mcg
35mcg boran sodowy 35mcg
7mcg białko drożdzy 7mcg
20 mcg białko L1HPV6 20 mcg
40mcg białko L1 HPV11 40mcg
40mcg białko L1HPV 16 60mcg
20mcg bialko L1 HPV18 20mcg
pozostale białka HPV 31,33,45,53,58 w szczepionce po 20mcg

I prosty sprawdzian Drogi Czytelniku, zadaj jakiemukolwiek radnemu pytanie, jaki jest skład szczepionki, a będziesz miał odpowiedź, czym się ten radny kierował podczas głosowania.

Możesz zadać także to pytanie w Ośrodku Zdrowia czy w szkole, osobom szczepiącym, a zobaczysz naocznie jaki zasób wiedzy posiadają.

Kolejne pytanie, to dlaczego aż o 100 % podwyższono poziom aluminium w nowej wersji szczepionki, zamiast go zlikwidować całkowicie. O tym, że aluminium jest jedną z najsilniejszych neurotoksyn ,wiadomo od lat. Stąd te powikłania, w postaci zaburzenia z zakresu psychiatrii ,u szczepionych.
W internetowym przeglądzie prac naukowych na temat szkodliwości aluminium, znajduje się już nie mniej, aniżeli 1652 recenzowanych i publikowanych w wydaniach papierowych, prac naukowych udowadniających szkodliwość aluminium, nie tylko dla komórek mózgowych.
Opublikowane w 2011 roku przez dr L.Tomljenove i Ch. Shawa wyniki prac udowodniły, że było w tym krótkim okresie stosowania szczepionki tj. od 2006 roku, aż 2.5 raza więcej poważnych powikłań po szczepieniu, aniżeli zgonów z powodu raka szyjki macicy.

Zupełną iluzją jest opowiadanie, że zapobiega się, poprzez szczepienia, rakowi szyjki macicy.

Brak na to nawet najmniejszych dowodów. Wręcz przeciwnie, szczepienie osób, które już zostały zakażone przypadkowo wirusem brodawczaka, a wiadomo, że wirus ten samoistnie znika w okresie kilku miesięcy, może zwiększyć ryzyko rozwoju raka szyjki macicy, aż o 44.6%.
Sprawdź osobiście, u jakiego dziecka wykonano przed szczepieniem badanie na obecność wirusa HPV ? Jakie dziecko po szczepieniu w szkole, dostało zaświadczenie z numerem ampułki ?
Dlaczego w szkołach dokonuje się szczepień za zgodą samorządów i samorządy wydają na to publiczne pieniądze?
Sugeruję zapisywanie nazwisk tych radnych, którzy występują z takimi wnioskami i tych, dzięki którym przegłosowano te procedury niemedyczne. Może się to jeszcze przydać.
Podobne badania wykonane w Holandii udowodniły, że liczba ciężkich powikłań, jest aż o 400 % wieksza, aniżeli umieralność z powodu raka szyjki macicy.

Do tej pory zanotowano kilka tysięcy ofiar bezmyślności, albo głupoty i chciwości radnych, którzy wprowadzili takie szczepienia za pieniądze podatników po to, aby w następnym roku podwyższać podatki.

Liczba powikłań rodzaj powikłania
1242 niepełnosprawne dzieci
214 zgonów
7515 ciężkie powikłania
591 zmiany cytologiczne -przedrakowe
258 dysplazja szyjki macicy
98 rak szyjki macicy
671 powikłania zagrażające życiu
12165 dzieci wymagało pomocy pogotowia ratunkowego
3878 dzieci wymagało leczenia szpitalnego po szczepieniu
5231 dzieci miało powikłania uznane za poważne
37488 zanotowano ogólnie powikłań.
dane za Gardasil HPV 06.styczeń 2015.

Do takich wartych odnotowania, niewątpliwie należą radni z Katowic, którzy uchwalili szczepienia, aż dla 1000 dzieci swoich. www.rynekzdrowia.pl/Servis-Szczepienia 10.IV 2015. przeznaczono na ten cel ok. 300 000 zł.
W tym samym numerze zatrważający komunikat o bezpłodności mężczyzn na Śląsku. Kłopoty z poczęciem dziecka może mieć aż 62 % pacjentów. Problem bezpłodności dotyczy wg WHO, już co piątej pary w Polsce. Ale czemu mamy się dziwić, jak rodzice poprzez uchwały, sami doprowadzają dzieci do bezpłodności?
Na Podkarpaciu, podkreślam, największy procent niedożywionych dzieci w szkołach, wydano na szczepienia, aż 1200 zł /dziecko razy 150 dzieci, w jednej tylko gminie/. Sam możesz zorientować się, jaka to bogata gmina, Boguchwała.

Polisorbat 80 powoduje zawały serca, wykrzepianie krwi, udary mózgu i podejrzewany jest jako przyczyna nagłych zgonów. Absolutnie nie powinno się go podawać w przypadku: padaczki, uszkodzenia nerek, po udarze mózgu, chorób lub wad serca, cukrzycy, nadciśnieniu, zapaleniu jelit, obniżenia poziomu żelaza, niedoborów witaminy B-12, kwasu foliowego. Ciekawe jest także to, że zwolennicy szczepień bardzo często powołują się na CDC czy FDA, ale tylko w jednym przypadku: na potwierdzenie swoich racji. Tymczasem CDC wyraźnie podaje, że Polisorbat 80 powoduje u zwierząt przedwczesne dojrzewanie, uszkodzenie pochwy, znaczne zmiany w układzie hormonalnym, ciężkie deformacje jajników. W sumie prowadzące do bezpłodności zwierząt.
Nawet Firma GSK podaje w ulotce, że nie może zagwarantować, iż szczepionka nie wpływa negatywnie na płodność. Polisorbat 80 nie został także oceniony pod względem potencjału rakotwórczego i mutagennego.
DEE Nicholson dyrektor d/s komunikacji z Canadian Health oficjalnie powiedział, że Polisorbat 80 jest związany z niepłodnością u myszy.
Także w opisie patentowym Tween 80 (Polisorbat 80) podano, że ulega rozkładowi do skwalenu.
A proszę mi powiedzieć, Szanowny Czytelniku czy którekolwiek z dzieci szczepionych w szkołach, miało przed szczepieniem wykonane podstawowe badania: morfologię, lub poziom żelaza? W ten prosty sposób ojcowie uszkadzają własne dziatki.
Widzisz więc Dobry Człowieku, jak łatwo można ogłupić społeczeństwo i jaki poziom reprezentują samorządy.

Jak do tej pory, wyeliminowanie raka szyjki macicy udało się w krajach skandynawskich, które postawiły na badania cytologiczne, a nie szczepionki.
Nie ma żadnych dowodów naukowych, że szczepionka czemukolwiek zapobiega.
Szczepienia w żadnym przypadku nie likwidują badań cytologicznych.Wręcz przeciwnie, częstotliwość badań cytologicznych powinna być większa. No i o to chodzi; byle interes się kręcił.
Podobnie jak u Wielkiego Brata, zaczyna się w kraju nad Wisłą karuzela stanowisk, z firmy Big Pharmu, do Ministerstwa. Termedia 23 kwietnia 2015 roku, podały informację, że p.Agnieszka Jankowska-Zduńczyk, z firmy farmaceutycznej ,przechodzi na stanowisko konsultanta w Ministerstwie Zdrowia, w dziedzinie nomen omen Medycyny Rodzinnej . Co się za tym kryje? praktycznie nic, tylko szkolenie lekarzy, opracowywanie procedur dla Medycyny Rodzinnej. W skrócie można to nazwać wzrostem sprzedaży jednych towarów i badań, kosztem innych. Wiadomo, że jak młody adept sztuki lekarskiej, przygotowujący się do specjalizacji wkuje jakąś procedurę ,to „tym Jan trąci, czego się Jaś nauczył”, ale poza tym to przecież nie ma znaczenia.
Jako podsumowanie: były już lekarz firmy Merck- dr Dalbergue stwierdził, że Gardasil-Siligar to jest największy skandal medycyny ostatnich czasów. Ale kogo to z urzędników tego wesołego baraku nad Wisłą obchodzi? Liczy się obrót, a podatki zawsze możemy podwyższyć.
Nasz troll z witryny” zaszczep się wiedza.pl „,oparł swoje wypociny na 5 publikacjach. W celu rozszerzenia WIEDZY podaję kilkanaście innych prac naukowych. Nie sadzę, aby ten człowieczek cokolwiek zrozumiał, ale PT Czytelnicy będą mogli ocenić tę witrynę ogłupiającą społeczeństwo.
Poniżej podaję zestawienie dochodów pięciu największych koncernów farmakologicznych, produkujących także szczepionki w latach 2012 i odpowiednio 2017r. osiągniętych ze sprzedaży samych tylko szczepionek. Nie byłby on w żaden sposób możliwy, gdyby usłużne trolle, czyli aktorzy sceny politycznej danego kraju, nie wydawali pieniędzy podatnika na tzw. grupowe rzekomo bezpłatne szczepienia.

Sanofil dochód w 2012 r. wyniósł 5.5. miliarda dolarów w 2017 r. już 40 miliardów.
Merck …………………………….5.3 miliarda………………………ok.40.
GSK………………………………………5.3 miliarda……………………… 35.
Pfizjer………………………..ponad 4 miliardy ………………………. 50 .
Novartis……………………..ok. 1.4 miliarda…………………………22 miliardy.

Koszt utrzymywana fałszywych witryn to pikuś w porównaniu z zyskami, chociażby tylko ze sprzedaży szczepionek. Tym bardziej, że cwaniacy z Big Pharmu załatwili to tak, że te fałszywe witryny będące pod patronatem władz, opłacane są z Twojego podatku.
Tak się robi interesy!
Ucz się od najlepszych naciągaczy!
Szczepienie szczepionką przeciwko HPV nigdy nie powinno być zatwierdzone przez urzędy państwowe. Kilka nieuczciwych badań także wykazywało poważne szkody dla zdrowia. Szum, jaki podnosi się na Zachodzie, zmniejsza sprzedaż, DLATEGO TAKI NACISK KŁADZIE SIĘ NA SZCZEPIENIA W POLSCE.
Jesteśmy po prostu dużym poligonem doświadczalnym.
Badania wstępne były przeprowadzane na dziewczynkach w wieku powyżej 16 lat.
W Polsce użyteczni idioci [Goldman Lenin} zaczęli szczepić dziewczynki poniżej 11 roku życia.
Nigdy nie badano skutków szczepień dla chłopców, przed dopuszczeniem tego preparatu na rynek.
Szczepienie chłopców jest typowym eksperymentem.
Wygląda na to, że jednak istnieje sprawiedliwość Boska. Szczepią swoje dzieci na to głównie nowobogaccy, mający pieniądze, a nie posiadający rozumu. W celu zwiększenia populacji eksperymentalnej,, szczepienia finansują samorządy najpierw okradając mieszkańców poprzez podniesienie podatków.
I proszę zauważyć, żadna organizacja z nazwy naukowa nie protestuje przeciwko takim eksperymentom. mamy 23000 profesorów samych i wszyscy siedzą na czterech literach uważając, że trucie sąsiadów ich nie dotyczy. A jeszcze niedawno to był jeden NARÓD.

Am.J.Reprod.Immunol 2013.0ct.7
Clin.Rheumatol 2013.oct.32
naturalnews.com/

AutyzmActionNetwork.org.

www.naturlnews.com/048753 Wakefield study MMR vaccine autism.html

www.naturalnews.com/048735

vaccine propaganda nazi science eugenics.
Śmierć Kate www.naturalnews.com/048745

Gardasil vaccine injury Big Pharma.html
www.AutismActionNetwork.org 2003 badania Duńskie
www.AutismActionNetwork
www.healthimpactnews.com/2015/aluminium
www.healthimpactnews.com/2012/new-lupus-study
CurrMedChem.2011:18 2630
Lupus2012:21:223
www.articles.mercola.com/sites/articles/archive/2012/04/11

www.theguardian.com/socie…/…/may/03/health.medicineandhealth

www.vaccineliberationarmy.com/…/hpv-gardasilcervax-vaccine-… deaths
www.vactruth.com/2015/02.01
www.healthimpactnews.com/…/mercks-former-doctor-predicts-th… all-time/
Za Children,s Health Defense.dan 14 lipca w dniu św. Kamila de Lellisa
Kamil urodził się 25 maja 1550 r. w Abruzzach. Matka Kamila, po przedwczesnej śmierci pierwszego syna, wybłagała sobie u Pana Boga narodziny Kamila; miała już wówczas prawie 60 lat. Przed urodzeniem dziecka miała tajemniczy sen: ujrzała swojego syna w otoczeniu wielu mężów z krzyżami na piersiach. Przerażona odczytała ten sen jako napomnienie Boże, że jej syn skończy jako herszt bandy i zawiśnie wraz ze swoją szajką na krzyżu. Pierwsze lata życia Kamila zdawały się potwierdzać przeczucia matki. Syn prowadził życie odległe od ascezy chrześcijańskiej. Podobnie jak ojciec, był porywczego i niespokojnego charakteru.
Gdy Kamil miał około 20 lat, utworzyła mu się rana w nodze. Udał się więc do Rzymu, do szpitala św. Jakuba dla nieuleczalnie chorych. Nie wyleczył się zupełnie z rany, ale opuścił szpital i udał się na wojnę z Turkami: najpierw do Dalmacji (1571), potem nawet do Tunisu (1571-1574). Kiedy w grze w karty przegrał uzbierany kapitał, udał się do Manfredodi, do klasztoru kapucynów, jako pracownik fizyczny. Tam przeżył nawrócenie. 2 lutego 1575 r. postanowił pozostać na zawsze w zakonie, który mu udzielił dachu nad głową. Niestety, rana ponownie się otworzyła i tak dalece zaczęła mu dokuczać, że musiał powrócić do szpitala w Rzymie. Tu przebywał 4 lata. W czasie choroby z niezwykłym poświęceniem oddawał się posłudze nieuleczalnie chorym. Kiedy zaś rana jako tako się zagoiła, Kamil powrócił do kapucynów. Po pewnym czasie rana ponownie się odnowiła; Kamil zrozumiał, że jego miejsce nie jest u kapucynów.

kontakt.
Z przykrością informuję,że od 08 lipca moja poczta na onecie jest zablokowana

Strony  wspierające Jerzego Jaśkowskiego:

http://alexjones.pl/

http://biotalerz.pl/

http://dakowski.pl/

http://www.polishclub.org/

http://www.prisonplanet.pl/

http://www.tagen.tv

http://wolna-polska.pl

https://astromaria.wordpress.com

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

https://jerzyzięba.com

https://jerzyjaskowski.pl

https://www.facebook.com/jerzyjaskowskipl/

https://www.facebook.com/JJaskow/

https://www.facebook.com/groups/DrJerzyJaskowski/

Przekaż dalej