Gwarancje Chaosu, z cyklu ŚJI-110 , kolejny wywiad dla Tagen TV

tagentv

New Age=terroryzm – handel narkotykami- mordowanie Chrześcijan. Z cyklu: „S- 170, 52 stan z prawami dla ludności tubylczej”.

” Przyszłość jednostki zależy od jego zdolności do analizowania informacji i dezinformacji wielką przenikliwością oraz na możliwości wykorzystania jego wyobraźni i twórczej mocy w pełni. Te dwie możliwości odłożone na bok lub zniszczone we współczesnym życiu, są

Nauka, czy brednie naukowe. Z cyklu: ” P-340, państwo istnieje formalnie”.

Motto „Charta non erubescit „, czyli  papier jest cierpliwy. Można stwierdzić z prawdopodobieństwem pewności, że to motto przyświeca zdecydowanej większości tzw. witryn internetowych, prowadzonych przez trolli na zlecenie koncernów .

Do ludzi myślących@.BOJKOT, BOJKOT, BOJKOT!!! Z cyklu: „P-338, państwo istnieje formalnie”.

Motto „A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.” – Ziuk alias Selman vel Ginet aka

Wszystkie jawne tajemnice – Świat jest inny odc. 109 – Produkcja Tagen TV

tagentv Poglądy i opinie to subiektywne odczucia wyrażane ustnie, ale fakty, dowody i doświadczenie wskazują za zupełnie inny obraz rzeczywistości. http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/ WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA!!

Co kogo boli – ŚjI-108 od Tagen TV

tagentv

Rak nie jest dziedziczny!!! Fałszywa flaga, czyli jak oszukują onkolodzy. Z cyklu: „P – 335, państwo istnieje formalnie”

„Dziecinną naiwnością jest wiara w przypadki. O wszystkim decydują służby”.  – G. Piecuch Jak wiadomo, służby służą temu, kto płaci. – jj „Fakty nie przestają istnieć, ponieważ są ignorowane”. – A. Haxley

Jak uniknąć udaru i zawału serca – wywiad dla ZbL

  Miesięcznik – Zdrowie Bez Leków

Statki Widmo – Świat jest inny odc. 107 – Produkcja Tagen TV

tagentv Jakim cudem na okręcie USS Fort McHenry doszło do wybuchu epidemii wirusa, na który wszyscy członkowie załogi byli zaszczepieni. http://tagen.tv/dotacje/TAGEN/ – WSZYSTKIM WPŁACAJĄCYM DZIĘKUJEMY, TO NAPRAWDĘ POMAGA.

„Proszę! – nie ogłupiajcie własnych dzieci” cz.4 MAJÓWKA U ROLNIKA 2019 – nagranie aTVBe

aTVBe dr Jerzy Jaśkowski Wykład zdrowotny przeplatany informacjami historycznymi i Powitanie wygłoszone przez Tadeusza Rolnika oraz hymn Roberta Wagnera – rolnika ekologicznego MAJÓWKA U AGNIESZKI I TADEUSZA ROLNIKA, 4-5 Maja 2019 NIEBIESZCZANY 480; 38-500 Sanok (woj. podkarpackie)